Aktualności

MKS - UKS

• autor: mkspogonswiebodzin, 2012-10-28 14:09

Dnia 28.10.2012  na stadionie miejskim w Świebodzinie . Nasza drużyna podejmowała zespół ze Zbąszynka.

Wyniki niestety nie był dla nas dobry przegraliśmy 1:5 honorowym trafieniem popisał się Marcin Szwaracki.(szerzej w rozwinięciu ).

Od początku mieliśmy problemy , z zebraniem 11 zawodników na mecz .

Pierwsza bramka dla gości wpadła w 7 minucie ,niestety przy próbie obrony tego strzału nasz podstawowy bramkarz doznał kontuzji . W jego miejsce wszedł rezerwowy. UKS chciał szybko dobić nam więcej bramek , lecz w pierwszej połowie im się nie udało , my za to dążyliśmy do wyrównania niestety, wszystko próbowaliśmy grać górą , a obrońcy gości tylko wybijali . Wynik do przerwy 0:1.

Po przerwie obraz meczu nie uległ zmianie , drużyna ze Zbąszynka dalej atakowała co zaowocowało stratą przez nasz zespół 4 kolejnych bramek. Nasze ataki były skutecznie rozbijane . Ale nie ma się czemu dziwić jak przez większość meczu atakowaliśmy dwoma zawodnikami. Przełamanie nastąpiło dopiero w 84 minucie.Gdy podanie od Mateusza Laska wykorzystał Marcin Szwaracki strzałem bez zastanowienia umieścił piłkę w okienku bramki gości .